•  
 • Připojení k internetu
 • Webhosting
 • Server housing
 • Virtuální servery
 • Telefon
 • EZS a CCTV
 • IT Služby
 • O nás
 • Kontakt
 •  
 • VOIP Telefon

  VOIP Telefon SPOJE.NET

  Co je to VOIP telefon SPOJE.NET?

  VOIP telefon od SPOJE.NET je plnohodnotná náhrada pevné telefonní linky. Digitalizový hlas je k příjemci přenášen pomocí sítě Internet. Účastník má přidělené běžné telefonní číslo (jako u pevné linky či mobilu) a může volat na jakékoliv číslo v rámci celosvětové telefonní sítě. Anglicky se služba nazývá Voice over IP - zkráceně VOIP.

  Bez měsíčního paušálu

  Neplatíte žádný měsíční paušál - služba funguje pomocí předplatného. Na svůj účet vložíte částku dle svého uvážení a je pouze na Vás, za jak dlouho ji provoláte. Minimální částka pro dobití kreditu je 300 Kč. Doba platnosti kreditu je 365 dnů od posledního dobití.

  Dokonalá kontrola

  Ve webovém rozhraní služby máte k dispozici detailní výpis všech hovorů okamžitě po jejich skončení. Vždy tak máte přehled nad stavem svého účtu. S trochou nadsázky lze říct, že "účet za telefon Vás tak už nikdy nepřekvapí": ovšem díky kreditnímu systému vám stejně nikdy žádný nepřijde.

  Široký výběr koncových zařízení

  Nabízíme jak VOIP telefony od základních pro nenáročné uživatele až po sofistikované přístroje pro pokročilé či firemní zákazníky, tak i VOIP adaptéry pro staré analogové telefony.

  Rychlé a snadné zřízení služby

  Pokud máme Vámi vybraný přístroj skladem, připravíme Vám ho do druhého pracovního dne od objednávky. Přístroj Vám nastavíme, Vy si jej pouze doma připojíte k Internetu a můžete volat.

  Aktivace zdarma

  Aktivace služby, přidělení čísla a nastavení přístroje je zdarma. Nabídka platí pouze pro u nás zakoupené přístroje, v ostatních případech viz ceník.

  Virtuální fax

  Ke službě virtuální fax nepotřebujete faxový přístroj. Fax zaslaný na Vaše virtuální faxové číslo je zpracován na serveru služby a přijde Vám e-mailem jako PDF soubor. Pro odeslání naopak Vy vložíte PDF soubor do webového formuláře a zadáte telefonní číslo.

  SMS brána

  Komfortní webové rozhraní pro odesílání SMS zpráv. Pište zprávy pohodlně na velké klávesnici.

  Přineste si své číslo

  Za jednorázový poplatek je možné číslo od stávajícího operátora pevné linky převést k naší službě – o podrobnostech se informujte u našich pracovníků.

  Hovory v rámci sítě zdarma

  Hovory v rámci naší sítě (a sítí některých partnerských VOIP operátorů) jsou bezplatné. Řekněte o službě i svým přátelům a rodině – mohou ji využít, i pokud náhodou nejsou uživateli našich internetových služeb, a můžete si volat zdarma.

  Bez nutnosti pevné linky

  Jak jsme si již uvedli, hovor je přenášen čistě po síti Internet. Jste tak úplně nezávislí na stávajícím operátorovi pevných linek.

  Přesměrování a záznamník

  V ovládacím rozhraní služby si pohodlně nastavte vaše požadavky pro případ, kdy se vám někdo nedovolá. Buď nechte hovor rovnou přesměrovat jinam, nebo si aktivujte hlasovou schránku – vzkaz, který Vám volající nechá, Vám přijde jako příloha e-mailu.

  Informace o cenách a objednávka služeb

  K dispozici je ceník VOIP volání a souvisejících služeb a podrobný rozpis zónování zahraničních destinací.

  V případě zájmu o další informace a nebo přímo objednávku služby VOIP Telefon SPOJE.NET nás prosím kontaktujte kterýmkoliv pro vás pohodlným způsobem.

  SZPI

  Státní zemědělská a potravinářská inspekce vede od 1. 10. 2022 seznam internetových stránek s nabídkou nebezpečných potravin nebo jejichž obsah závažným způsobem porušuje požadavky stanovené právními předpisy. SPOJE.NET jako poskytovatel služby přístupu k internetu na území České republiky zamezí přístupu ke stránkám uvedeným v seznamu.

  VOP

  S platností od 1. 7. 2022 dochází ke změně Všeobecných obchodních podmínek. Zveřejňujeme informace k využití změny poskytovatele podle § 34a zákona 127/2005 Sb. a dále dokumenty vzor smlouvy, vzor firemní smlouvy a vzor tzv. "Shrnutí smlouvy".

  GDPR

  Prohlášení o ochraně osobních údajů naleznete zde.


  Arachne Labs
  CZFree.Net

  Neutral czFree eXchange